Mównica ze sklejki: Centrum uwagi EKG 2023

Często jesteśmy pytani, jak skomplikowane i artystyczne projekty możemy wykonać, wykorzystując sklejkę i nasze doświadczenie w projektowaniu mebli parametrycznych. Nie jest tajemnicą, że jesteśmy dumni z naszych dzieł, ale jedno z nich szczególnie wyróżnia się na tle innych. Mowa o czarnej sklejkowej mównicy, którą mieliśmy zaszczyt dostarczyć na Europejski Kongres Gospodarczy 2023.

Projektowanie mównicy było zadaniem, które wymagało połączenia naszej pasji do twórczości z precyzją i dbałością o detale. Wykorzystując najwyższą jakości sklejkę, stworzyliśmy mównicę, która była nie tylko funkcjonalna, ale przede wszystkim estetycznie atrakcyjna. Ta mównica, będąc meblem parametrycznym, stała się centrum uwagi podczas ważnych przemówień. Wielu wybitnych gości z kraju i ze świata miało okazję przemawiać, korzystając z naszego dzieła.

To doświadczenie otworzyło nam oczy na fakt, że nasze meble parametryczne są doskonałym wyborem dla tak prestiżowych wydarzeń. Niezależnie od tego, czy chodzi o wydarzenia o znaczeniu globalnym, czy o prywatne okoliczności, nasze meble parametryczne ze sklejki przekształcają przestrzeń, dodając jej charakteru i elegancji.

Dzięki Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu, świat mógł zobaczyć, jak daleko zaszedł nasz design i jakie możliwości stoją przed meblami parametrycznymi ze sklejki. Ta mównica, wyraz naszej pasji i innowacyjności, pokazała, że meble parametryczne mają swoje miejsce na światowej scenie. Jest to dla nas nie tylko źródło dumy, ale też inspiracja do dalszej pracy i tworzenia nowych, unikalnych projektów.